Laupäevases mängus võttis magusa võidu Rakvere Tarvas.

Möödunud nädalal kohe jagus Raplasse põnevaid, kaasahaarava lõpuga mänge. Kui Cramot lõpuduellis võideti, siis Rakvere Tarvas viis laupäeval Sadolin Spordihoones peetud mängult koju magusa võidu 76:84.

Esimene poolaeg sai Tarvas sisse hea mineku, nõnda, et kahel esimesel veerandajal visati vastavalt 28 ja 24 punkti. Rapla mehed, taaskord vähendatud koosseisuga, otsisid oma mängu. Olgu ära nimetatud, et AVIS UTILITAS Rapla meestest pidid mängu vahele jätma Mario Ihring (vigastus) ja Gregor Ilves (kaitseväe kohustus). 39:52 kaotusseisus poolajalt tulles näitas aga kodumeeskond võitlusvaimu ja kolmanda veerandaja lõpus mäng viigistati ja mindi isegi juhtima. Neljas veerandaeg pakkus Sadolin Spordihoones taaskord närvikõdi, sest pingeline vastasseis Rapla ja Rakvere vahel kestis viimaste minutiteni.

Kuula videost kuidas iseloomusab mängu petareener Toomas Annuk ja mis kommentaare jagab Joonas Šein.

Selle kaotuse järel hoiab AVIS UTILITAS Rapla PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis 5. kohta. Mängitud on 8 mängu, millest võidetud 5 ja kaotatud 3.