Pronksimängude seis on pingeline! Raplas peetud mängust noppis napi võidu Tarvas ja seeria seis on 1:2

Teisipäeval Sadolin Spordihoones peetud mäng läks taaskord pingeliselt lõpuni. Sellel korral viskas viimasel veerandajal Tarvas 5 tabavat kolmepunkti viset ja sai sellega punktide eelise. Rapla mehed võitlesid end punkt-punktilt viigile lähemale, kuid lõpusireeni kõlades jäi siiski maksma Rakvere 3-punktiline paremus  79:82 (17:23, 23:11, 17:23, 22:25)

Mängu eismese veerandaja võitsid külalised seisuga 23:17. Veel teise veerandi alguses said nad kätte 11-punktilise eduseisu, aga AVIS UTILITASE mehed tulid enesekindlaslt mängu tagasi, võites veerandaja 23:11 ehk poolajale mindi 6-punktiga juhtides 40:34.
Pronksiseerias palju mainitud kolmas neljandik oli sellel korral Rakvere poole kaldu. Samas ei saa öelda, et sellega oleks mäng otsustatud, sest võrselt, 57:57 skoorilt alustati viimast veerandaega. Tasavägine heitlus jätkus ja eduseis vahetus mitmel korral, kuue minuti jooksul. Seejärel tabas Sven Kaldre kaks kaugviset, millega viis Rapla nelja punktiga ette, kuid kahe kolmepunktiviskega vastas ka Egert Haller ning Rakvere sai eelise 6:0 tehtud spurdist, millega mindi juhtima 79:71. Raplal õnnestus kaugvisete toel 13 sekundit enne mängu lõppu vahe 77:80 peale vähendada, ent Rakvere sai siiski võidu kätte ja läks pronksiseeriat 2:1 juhtima.

Sven Kaldre tõi Rapla poolelt 18 punkti ja hankis 4 lauapalli. Tom Kaldre tõi 13 punkti, 3 lauapalli ja andis 7 korvisöötu ning Roberts Freimanis tegi kaksikduubli 12 punkti ja 11 lauapalliga, kes andis veel 4 korvisöötu. Saimon Sutt sai kirja 11 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Gregor Ilves lisas samuti 11 punkti.
Egert Haller viskas Rakvere parimana üleplatsimehena 26 punkti ja võttis 5 lauapalli.

Visketabavuses jäi Rapla 46% – 38% peale. Lauavõitluse võitis Rakvere 46:40 (ründelaud 17:8). Korvisööte andis Rakvere rohkem 19:18, vaheltlõikeid tegi enim Rapla 4:3. Pallikaotuseid kogunes mõlemal meeskonnal 11. On mida tänase päevaga analüüsida, sest homme ootab juba ees seeria neljas mäng Rakveres. Pronksi riputab kaela meeskond, kes kogub 3 võitu. Seega, Rapla poolt vaadatuna on olukord KÕIK VÕI MITTE MIDAGI!