Pühapäevane mäng Viimsis paras närvidemäng, võidu tõime koju meie!

Pühapäevases põnevuslahingus õnnestus AVIS UTILITAS Raplal taas võiduarve avada ja teenida tulemusega 77:72 magus võit Viimsi/Sportlandi üle.

Nagu juba käesoleval hooajal harjumuspäraseks saanud, möödus ka eile Viimsi Forus spordikeskuses peetud kohtumine äärmiselt tasavägiselt. Esimene veerandaeg moodustus minispurtidest, mis vahelduva eduga ühe ja siis jälle teise meeskonna juhtima viisid. Madalaskooriline veerand lõppes siiski 12:18 võõrustajate kasuks.

Teist veerandaega suutis AVIS UTILITAS Rapla alustada tänu Kendall Stephensi tabavale kolmesele võitluslikult ja vahe püsis minimaalne. Paraku kimbutasid meeskonda jätkuvalt pallikaotused, mille tulemusel said vastased kiiresse joosta. Õnneks püsis Rapla siiski Viimsi/Sportlandi kannul ning poolaja lõpuks oli seis 39:38 külalismeeskonna kasuks.

Kolmanda veerandaja alguses punkt-punktis mäng jätkus ja meeskonnad liikusid üsna sarnases rütmis edasi. Ka eduseis vaheldus pidevalt, sest korraks juba juhtima saanud Rapla oli veerandaja teises pooles hädas resultatiivsete lahenduste leidmisega. Nii mindigi otsustavale veerandile vastu viiepunktilises kaotusseisus.

Neljandal veerandajal paisus vahe üks hetk juba 10. peale, sest võõrustajad said paremini minema, kuid AVIS UTILITAS Rapla pressis siiski Tyler Cheese’i kolmeste abil mängu tagasi. Meeskond näitas mängujuht Laane eestvedamisel üles tõelist võidujanu ning nutikalt lahendatud momendid viisid Rapla võiduni. 34 sekundit enne lõpukella terendas ees küll lisaaeg, sest tabloolt vaatas vastu viik numbritega 70:70, kuid Cheese’i järjekordne kolmepunktivise ja lõpusekundite vabavisked aitasid võidu siiski varem ära vormistada.

Rapla Avis Utilitasel õnnestus seega pärast kahte kaotust taas tagasi võidulainele saada ja teenida tulemusega 77:72 hooaja neljas võit.Suurimaks punktitoojaks oli Tyler Cheese, kes teenis 21 punkti. Nii Rait-Riivo Laane, Obrad Tomic kui ka Kendall Stephens tõid kõik 13 silma.