Rapla Korvpallikooli naised ja neiud rõõmustasid võidu üle mõlemas liigas.

Rapla Korvpallikooli naiskond alistas esiliiga põhiturniiri teises ringis TSA Kalevi ja rühib hetkel II alagrupi liidrina play-off’i mängudele, Rapla Korvpallikooli U19 neiud said G4S Noorteliigas avavõidu TalTech BS/Altiuse üle.

Jüri Pritšini käe all tegutsev Rapla Korvpallikool sai reedel kaheksanda võidu turniiritabelisse. Sadolini spordihoones tulemusega 60:52. Raplalannad juhtisid juba 29:10, kuid TSA Kalevi korvpallurid pingutasid kolmandal veerandajal kahe punkti kaugusele, 42:40. Tasavägiselt möödus kohtumine lõpuni.

Võitjate seas kandsid põhiraskust noortetreener Kaia Milling 15 punkti, 12 lauapalli, 6 resultatiivse söödu ja 5 vaheltlõikega ning Katarina Tamm 13 punkti ja 4 lauapalliga. Kadri Kruusimägi kogus 18 punkti, ligi 37 minutit aitas võistkonda tagamängija Reili Naarits. TSA Kalevit vedas Marija Gontšarova 17 punkti, 8 lauapalli ja 3 resultatiivse sööduga.

G4S Noorteliiga U19 turniiril olid treener Kaia Millingu hoolealused TalTech BS/Altiusest paremad 57:46. Raplalannadest oli tulemuslikem TalTech/NORDAID-i koosseisus Balti liigas karastuv ja TU18 Eesti koondise kapten Anna Maria Tamberg 17 punkti, 12 lauapalli, 7 resultatiivse söödu ja 4 vaheltlõikega. Vastaste liider Anna Grits panustas 13 punkti, 10 lauapalli ja 4 vaheltlõiget.

Rapla Korvpallikoolil on üks võit ja kuus kaotust. Turniiri juhib täisedu 6 võiduga Audentese Spordiklubi/Siili PK.