Reede- laupäev Lätis, 1 võit 1 kaotus

Möödunud nädalal, reedel ja laupäeval võõrustasid AVIS UTILITAS Raplat Läti sadamalinnad ehk võistkonnad BK Ventspils ja BK Liepaja.

Esimeses mängus Ventspilsi vastu võtsid juhtpositsiooni turniiritabelis teist kohta hoidvad võõrustajad, ent  enam kui kaheteistpunktilist edu nad kogu mängu väletel saavutada ei suutnud. Lõppskooriks  81:91. Meie ilmselge üleolek oli lauavõistluses 45/27, samas tegid vastased 8 pallikaotust vähem kui meie. Meie meestest olid resultatiivseimad Demajeo Wiggins 20 punkti, 9 lauapalli ja 4 resultatiivse sööduga ning topelt-duubli teinud  Darryl Tucker Jr 18 punkti ja 12 lauapalliga. Ventspilsi parim oli Guntis Sīpoliņš panustdes võitu 17 punktiga.
Laupäeval Liepajas peetud mängus kasvatasime esimesel veerandajal väikese, aga kindla vahe 8 punkti, mida suutsime hoida läbi kolme veerandaja (I veerand 25:17, II veerand 36:29 ja III veerandaeg lõppes skooril 54:45). Kuigi kolmanda veerandaja keskpaigaks võitlesid võõrustajad end vaid kahe punkti kaugusele, 38:40, siis 8:0 spurdiga taastasime oma kontrolli väljakul. Liepaja oli jätkuvalt südikas, sest viimase neljandiku esimeses pooles vastati meile samaga. Kogu neljas veerandaeg oli täis põnevust, võib öelda, et nii meil kui neil oli mitmeid võimalusi oma paremus kindlamalt kehtestada või vastastel juht positsioon võtta, ent meil oli rohkem õnne. Nii jääb protokolli meile kirja 2- punktine võit Liepaja üle, ärev võit, aga väga vajalik.

Meie võitu panustasid Wiggins ja Vanags 12 punkti ja Tucker 11 punktiga. Lisaks punktidele tagas Wigginsile  toplet-duubli 11 võetud lauapalli.