Teisipäeval, 09.03. võõrustame kodusaalis liiga liidrit!

,

Teisipäeva õhtul võõrustab AVIS UTILITAS Rapla meeskond kodusaalis BC Kalev/Cramo meeskonda. Mäng algab Sadolin Spordihoones kell 19:00 ning jätkuvate koroona piirangute tõttu peetakse mäng pealtvaatajateta.

Kõigil huvilistel on võimalik meeskonnale kaasa elada kodus jälgides mänguülekannet DELFI TV’st. Lisaks saab mängukäigul silma peal hoida ONLINE statistikat jälgides.

Rapla on Eesti-Läti korvpalliliigas pidanud 21 kohtumist. Neist võidetud on 12. BC Kalev/Cramo hoiab 15-peetud mänguga Eesti meeskodnade arvestuses liidri kohta. Cramo on kaotanud 2 mängu, ühe neist just AVIS UTILITAS Raplale 80:82 novembris, teise Pärnule, detsembris.

Hooaja parimaks punktitoojaks ja lauapallide võtjaks AVIS UTILITAS Rapla meeskonnas on Brandon Childress, visates keskmiselt 21,7 punkti ja andes 4 korvisöötu. Roberts Freimanis on parimana hankinud 8,3 lauapalli mängu kohta ja Wajid Aminu on blokeerinud 1,6 vastaste viset. Tallinlaste parim punktitooja on Marcus Keene, kelle keskmine punktisaak on 16,7 mängu kohta. Devin Thomas on hankinud enim lauapalle, keskmiselt 9,5.

Milline on kolmanda omavahelise kohtumise tulemus, see selgub juba teisipäeva õhtul. Pall visatakse õhku kell 19. Vaata ja ela kaasa Delfi vahendusel.