Vahegrupi mängudest teine võit!

Aasta esimeses kodusaali mängus kohtusime eile, 17. jaanuaril Audentese SK naiskonnaga. Audentese SK naiskond saavutas A-alagrupis kolmanda asetuse ning Payless Rapla B-alagrupis esimese. Vastase kohta ei olnud enne mängu väga palju infot teada, sest varem polnud me omavahel kohtunud, ent kuna tegu oli noortest mängijatest koosneva võistkonnaga, siis oli oodata tasavägist ja võitluslikku mängu.

Mängu alustasime pigem tagasihoidlikult, kui esimese veerandi lõpuks lasime vastased ette 22:16. Teisel veerandil aga tabasime ka meie paremini, kui poolajale saime minna 36:35 eduseisus, mis tähendab, et teise veerandi võitsime seisuga 20:13. Poolajalt tulles mängisime palju võistkondlikumalt kui esimene poolaeg ning olime ka kaitses paremini üksteisele abiks – see tagas 20:3 võidu kolmandal veerandajal! Võib öelda, et sellega oli neljandaks veerandiks mäng peaaegu, et tehtud. 56:38 eduseisul me enam vastaseid endale ohtlikult lähedale ei lasknud ning mängu lõpuks oli tablool seisuks 65:48, mis tähendas meie ülekaalukat paremust.

Kõige enam punkte tõi Katarina Tamm (18p+7lp), teda aitasid Karin Lipstuhl (10p+8lp), Kerli Haas (10p) ning suurepärast mängu näitas ka Kaia Milling, kes sooritas lausa kolmikduubli (10p+11rs+12lp).

Järgmine kohtumine juba jaanuarikuu lõpus, 30. jaanuaril, kell 19:00, kui Audentese Spordihallis minnakse vastamisi uuesti Audentese SK naiskonnaga.

Täname kõiki toetajaid ja kaasaelajaid ning ootame Teid ka meie järgmistele mängudele!