Võõrsil BK Ogre vastu lagunes Rapla mäng kolmandal veerandil

AVIS UTILITAS Rapla pidi võõral väljakul tunnistama lähirivaali BK Ogre 75:92 paremust.

Uue aasta esimene kohtumine algas AVIS UTILITAS Rapla jaoks kahe järjestikuse kolmepunktiviskega, mis said teele lennutatud Rait-Riivo Laane poolt. Sedavõrd resultatiivne algus andis põhjust loota, et turniiritabelis kõrvuti asetsevate meeskondade vahel on ees ootamas tuline lahing. Esimese veerandaja lõpetaski Rapla skooriga 21:28 põgusas kaotusseisus.
Teisel veerandil lahing jätkus ning AVIS UTILITAS Rapla oli mängus igati sees, muutes mängutempot kiiremaks ja tabades sammudelt olulisi viskeid, mis meeskonna ka juhtima aitasid. Nii kuuluski see mänguperiood napilt tulemusega 46:44 Raplale. Paraku suutis Ogre enda kodupubliku rõõmuks panna riietusruumist naastes püsti tõelise viskekontserti, teenides kohe veerandi alguses kolm rünnakut järjest olulisi punkte kolmepunktijoone tagant. AVIS UTILITAS Raplal oli küll samuti Stephensi kolmepunktiviske näol hetkeline vastus olemas, kuid võõrustajate viskekäsi ja mänguplaan olid siiski pidurdamatud. Ka rünnakul ei õnnestunud Raplal mängupilti parandada, mistõttu suudeti sel veerandajal tuua Ogre 32. punkti vastu vaid üheksa.
Otsustaval veerandil küll meeskonna visketabavus paranes ning mängu viimastel minutitel oli initsiatiiv taas Raplale minemas, kuid paraku oli siis juba liiga hilja. Tugeva kolmanda veerandaja toel suutiski Ogre oma eduseisu hoida ning AVIS UTILITAS Rapla pidi sel korral tunnistama tulemusega 75:92 vastaste paremust. Meeskonna kõige resultatiivsemaks oli 19. punktiga Kendall Stephens.