AVIS UTILITAS Rapla annab teada lepingu lõpetamisest Saimon Suttiga

AVIS UTILITAS Rapla teatab, et osapoolte kokkuleppel lõpetatakse leping Saimon Suttiga.

Saimon Sutt:
 “Pean kurbusega teatama, et oleme osapoolte kokkuleppel lõpetanud minu ja klubi vahelise lepingu. See otsus on tulnud minu poolt ja üldse mitte kergelt. Üheks suureks põhjuseks on see, et pikalt seganud seljavigastus on mind kõvasti häirinud ning kahjuks läbi selle valu ei suuda ma endast treeningutel, mängudel 100% anda. Soovin jälle korvpalli nautida ning tulenevalt sellest tunnen, et on vaja võtta mingiks hetkeks aeg maha iseendale, parandada nii füüsilist kui ka vaimset tervist.
Olen tänulik klubi personalile, treeneritele, suurepärastele fännidele ja toetajatele koostöö eest ning jääte mulle alati südamesse. Soovin aga edu edaspidiseks hooajaks ja kordaminekuid kõikidesse ettevõtmistesse!”

Meeskonna treenerid, manager kinnitavad ühiselt, et Saimoni otsus on ühest küljest mõistetavalt – tervis eelkõige, aga kaotada klubina keset sellis hooaega lisaks ka üks oma eestlasest põhimees on jällegi suur löök kogu tiimile. Siiski soovime Saimonile kõike head ning ainult rõõm oleks temaga jälle väljakul kohtuda.