Uue playmakeriga on leping sõlmitud!

AVIS UTILITAS Rapla annab teada, et meeskonnaga liitub ameeriklasest 1,78m pikkune tagamängija Jaron Martin.
Jaak Karp: “Jaron peaks olema täpselt see lüli, kes meil puudu on olnud. Kuna ta mängis edukalt eelmisel hooajal Hispaanias tugevuselt teises liigas Leb Gold, siis tema tasemes ei tohiks kahtlust olla. Lisaks kindlustas Hispaania taust väga hea informatsiooni mängija kohta, kuna meie peatreener Lluis Riera juhendas meeskonda samas liigas. Ma väga loodan, et sellega on meeskond lõplikult komplekteeritud, kuigi ootamatusteks tuleb alati valmis olla. Tema liitumine ja vigastatud mängijate lõplik tervenemine annab treeneritele lõpuks võimaluse nii tööd teha, nagu nad seda soovivad.”

Jaron Martin on oma senise karjääri pallinud suures osas Mehhiko liigas ning paistnud silma kui väga hea viskaja. Aastatel 2013-17 USA-s UC Irvine’i kolledžis pallinud Martin alustas profikarjääri Mehhiko liigas, kus pallis nelja aasta jooksul neljas erinevas klubis. Hooajal 2020/21 tuli tagamees poole hooaja pealt esmakordselt Euroopasse, kui liitus Hispaania tugevuselt teises liigs mängiva Murcia tiimiga, kogudes seal 15 kohtumisega keskmiselt 11 punkti, 2,2 lauapalli ja 2,7 resultatiivset söötu.

Tänavuse hooaja algusest on Martinil kirjas kolm mängu Prantsusmaa teiselt liigatasemelt AS Alsace tiimist, kus ta kogus keskmiselt 6,7 punkti, 1,3 lauapalli ja 2,3 korvisöötu.

Soovime veel Jaronile head lendu, ohutut jõudmist Eestisse!