Alexela Korvpalli Meistriliiga saab järgmisel nädalal alguse, kui Kalevi Spordihallis lähevad vastamisi eelmise aasta võitja BC Kalev/Cramo ja hõbemedalist Avis Utilitas Rapla. Eile õhtul Sadolin Spordihoones uue hooaja mängijaid tutvustanud Rapla meeskonna ühiseks eesmärgiks on kevadel taaskord finaalis mängida.

“Ei ole kerge meie tulemust saavutada ja hoida, aga nii minu kui ka kogu treenerite tiimi eesmärk ei ole kunagi madalam kui see, mis oli eelmisel aastal,” sõnas Avis Utilitas Rapla manager Jaak Karp.

Sama kinnitas ka meeskonna peatreener Aivar Kuusmaa: “Kas meil õnnestub sama kohta hoida või samm tagasi astuda, see selgub kevadel, aga me usume, et suudame ka see aasta finaalis mängida.” Peatreener tõi esile, et sel aastal on muutunud professionaalsemaks ka võistkonna teenindava personali pool, sest senistele treeneritele on lisandunud veel üldkehalise ettevalmistuse treener Indrek Ruut.

“Üks oluline asi, mille nimel meie meeskond ja toetajad tegutsevad on see, et Rapla kodusaalis toimuks Eesti kõige kõvem regulaarne sportlik meelelahutus. Kokkuvõttes on kõige tähtsamad need inimesed, kes siin saalis meie mänge jälgivad,” kiitis Karp armastatud pealtvaatajaid, kellele kogu üritus eelkõige suunatud oli.

Hooaja esimene mäng BC Kalev Cramo ja Avis Utilitas Rapla vahel toimub 5. oktoobril Kalevi Spordihallis. Meeskonna kapten Indrek Kajupank ei julge võitu garanteerida, kuid lubas kindlasti higestatud võitlust. Rapla esimene kodumäng toimub 14. oktoobril Tartu Ülikooli vastu.

 

AVIS UTILITAS Rapla meeskond 2017. hooaja alguses:

(3)Devonte Upson, (4)Marek Ruut, (6)Gert Dorbek, (8)Maris Ziedins, (12)Markus Ruubel, (14)Gregor Ilves, (15)Kustas Põldoja, (22)Indrek Kajupank, (24)Nolan Cressler, (33) Kristjan Voolaid, (36)Risto Valge, (45)Sven Kaldre.

Peatreener Aivar Kuusmaa, abitreener Toomas Annuk, üldkehalise ettevalmistuse treener Indrek Ruut, füsioterapeut Marjaana Raudmäe.