AVIS UTILITAS Rapla karikateekonna lõpetas juba teist aastat järjest BC Kalev/Cramo

AVIS UTILITAS Rapla võitles karikasarja veerandfinaali teises ja otsustavas mängus südikalt lõpuni, kuid pidi siiski tunnistama tulemusega 65:83 BC Kalev/Cramo paremust.

Kohtumine algas Kalevi Spordihallis äärmiselt tasavägiselt ja tabavat viskekätt õnnestus näidata mõlema meeskonna mängijatel. Seda ilmestas ka suureskooriline veerandaeg, mis lõppes skooriga 27:28 AVIS UTILITAS Rapla ülimalt napis kaotusseisus.

Vastukaaluks esimesele püsis teisel veerandajal skoor aga üsna madal ning nii külalised Raplast kui ka võõrustajad Cramost viskasid selle ajaga 13 punkti. Veerand, kus peamiselt pandi rõhku kaitsele, lõppes seega taas AVIS UTILITAS Rapla ühepunktilises kaotusseisus 40:41.

Kui esimesel poolajal suutis Rapla kenasti mängus sees olla, siis teisel poolajal jõud enam vastastest paraku üle ei käinud. Kolmanda veerandaja lõppedes ei olnud veel vahe küll liiga suur, ent sel mänguperioodil toodud 11 punkti olid selgelt liiga vähe, et BC Kalev/Cramo vastu ohjad haarata.

Madalaskooriliseks jäi ka otsustav veerandaeg, sest kustumine rünnakul ja lagunemine kaitses tegid meeskonnal elu raskeks. AVIS UTILITAS Rapla küll võitles väärikalt lõpuni, aga sel korral tuli siiski tunnistada tulemusega 65:83 suurklubi BC Kalev/Cramo paremust. Valus kaotus tähendab ühtlasi ka seda, et meeskond jääb sel hooajal Karikasarja poolfinaali ukse taha.