Hooaja lõpust alates oleme lootnud, et Rapla ridades jätkaks ka uuel hooajal mängimist endine Kentucky mängumees Dominique Hawkins ja fännide rõõmuks saame nüüd kinnitada, et nii see ongi!

Eelmisel hooajal jaanuarikuus Eestisse jõudnud 24-aastane mängujuht tõestas juba esimeses mängus, et väärib kohta meeskonnas ning kujunes eriti oluliseks lüliks just play-off mängudes. Alexela KML play-offis tõi ta Raplale 11 mänguga keskmiselt 17.55 punkti ning andis keskmiselt 5.18 resultatiivset söötu.

Meeskonna manager Jaak Karp: “Tavaliselt on nii, et kui välismängija jätab endast nii hea mulje, et soovid temaga kindlasti ka järgmisel hooajal jätkata, siis paraku tõmbavad rikkamad klubid ta endale. Mul on tõeliselt hea meel, et Dominique’iga läks teistpidi, meie väga soovisime teda ja ta otsustas Raplasse naasta. Ta on üks neist mängijatest, kes peale raha hindavad ka teisi olulisi omadusi klubi tegevuse juures, alustades näiteks meeskonnast hooliva kogukonnaga.”

Vaata Dominique’i olulisemaid korve hooaja viimases pronksimängus – https://www.facebook.com/raplakkmeeskond/videos/1900120953543602/

**********

DOMINIQUE HAWKINS STAYS WITH AVIS UTILITAS RAPLA! #RapLAnation

Since the end of the season, we’ve been hoping that former Kentucky player Dominique Hawkins will stay with us for the next season and now we’re pleased to announce his return!

24-year-old point guard arrived to Estonia in January and proved from the first game that he’s a perfect fit to his new team. He became a particularly important part of the squad in Estonian league play-offs. In Alexela KML’s play-off games he brought average of 17.55 points and delivered 5.18 assists.

The team, the club and the community all welcome Dominique back!

Check out Dominique’s performance in OT in the last season’s decisive bronze medal game – https://www.facebook.com/raplakkmeeskond/videos/1900120953543602/