Esimene karika veerandfinaal: AVIS UTILITAS Rapla ja BC Kalev/Cramo mängisid viiki

AVIS UTILITAS Rapla mängis karikavõistluste veerandfinaali esimeses mängus BC Kalev/Cramoga 72:72 viiki.

Sadolini spordihoones peetud kohtumine ei alanud AVIS UTILITAS Rapla jaoks just kõige plaanipärasemalt ning meeskond oli hädas resultatiivsete rünnakulahenduste leidmisega. Skoorivaene veerandaeg lõppes tulemusega 10:23 BC Kalev/Cramo kasuks.

Ka teisel veerandajal meeskonna mängukäik ei sujunud — sisse tuli rumalaid pallikaotusi ja punktiskoor püsis pikalt kuival. Veerandi lõpus Cheese ́i ja Ruudu poolt tabatud kolmesed aiatasid aga punktimõõna lõpetada ja vahet pisut vähendada. Esimese poolaja lõpuks oli seis 28:36.

Uuesti platsile naastes oli AVIS UTILITAS Rapla täis uut hingamist ning meeskonda saatis edu nii kaitses kui ka rünnakul. Resultatiivne minek aitas kodumeeskonnal hetkeks ka juhtima minna, kuid kolmandal veerandajal juhtnööre veel täielikult enda kätte ei haaratud. Enne otsustavat veerandit vaatas seega tabloolt vastu vastaste napp eduseis 52:53.

Neljandal veerandajal eduseis muutus ning energiast pakatav AVIS UTILITAS Rapla sai oma rünnaku edukalt käima. Edukus väljendus ka punktiskooris, sest kolm minutit enne mängu lõppu oli Rapla juba seitsme punktiga juhtimas. Võit oli kodumeeskonna jaoks juba käegakatsutav, kuid paraku suutis Kalev/Cramo end minispurdi abil tagasi rebida ja seisu viigistada. Veel said Rapla mehed rünnakuõiguse, kuid teele pandud vise ei tabanud. Nii tuligi meeskondadel leppida 72:72 viigiga.

Teine karika veerandfinaali kohtumine leiab aset juba tuleval esmaspäeval ehk 21. novembril.

Eilne mäng oli pühendatud Vähiravifondile “Kingitud elu”.
Esimesel poolajal visatud 28 Rapla meeskonna punkti korrutas kümnega ja muutis toetussummaks Solar Solutions.
Teisel poolajal sai meeskond hoo sisse ning 44-punkti ehk 440 euroseannetuse tegi vähiravifonidle meie digitrükipartner Candille.
Poolajal toimunud oksjoni raames koguti kokku 415€. Seega kujunes mängu annetuse summa üle tuhande euro ehk 1135€. Lisaks täitus ka annetuskast, kuhu saali tulnud pealtvaatajad said oma annetuse jätta. AITÄH kõigile annetajatele!