Rapla selle hooaja esimene jõukatsumine Kalev/Cramo vastu lõppes tallinlaste punktise paremusega

AVIS UTILITAS Rapla pidi kodusaalis vastu võtma hooaja neljanda kaotuse, jäädes 67:79 alla BC Kalev/Cramole.

Avaveerandajal ei õnnestunud AVIS UTILITAS Raplal end kuidagi käima saada ning vajaka jäi meeskondlikust agressiivsusest. Veerandaeg kuulus tulemusega 6:20 ülimalt kindlalt Tallinnast külla sõitnud külalistele.

Teisel veerandajal Rapla visketabavus küll paranes ja ka pallikaotusi suutis meeskond vähendada, kuid mängu täielikult sisse lülituda veel ei õnnestunud. Riietusruumi mindi AVIS UTILITAS Rapla 13. punktilises kaotusseisus ehk tulemusega 27:40.

Poolaja pausilt naastes oli kodumeeskond täis uut hingamist ja kohe kolmanda veerandaja alguses tabati vähem kui kahe minutiga kaks resultatiivset kolmepunktiviset. Ka järgnevad rünnakud tõid Raplale vajalikke punkte ja meeskondlikku usku, kuid BC Kalev/Cramol oli kohe vastus käepärast. Juhtima seega AVIS UTILITAS Rapla kordagi ei saanud ning otsustavale veerandile mindi vastu seisult 50:60.

Ka neljandal veerandajal püüdis meeskond külalistega igati sammu pidada ning võitlust jagus lõpuni, kuid ühe võimekama vastase võitmiseks sellest sel korral ei piisanud. Lõpusireeni kõlades vaatas tabloolt vastu tulemus 67:79 BC Kalev/Cramo kasuks. Nii lisanduski AVIS UTILITAS Rapla punktitabelisse nelja võidu kõrvale neljas kaotus.

Meeskonna parimaks osutus Obrad Tomic 19. punkti ja 13. lauapalliga.