Esimesest kohtumisest liiga uustulnuk Keila KK vastu sai AVIS UTILITAS Rapla kätte raske võidu

AVIS UTILITAS Raplal õnnestus tõelises põnevuslahingus alistada tulemusega 67:59 liiga debütant Keila KK.

Kodupubliku ees peetud kohtumine algas AVIS UTILITAS Rapla jaoks ülimalt ebakindlalt ning esimese 10. minuti jooksul ei sujunud justkui mitte miski. Meeskond tegi lubamatult palju pallikaotusi ning raskusi oli ka ründemängus lahenduste leidmisega. Seepärast kuulus veerandaeg skooriga 10:18 Keilale.

Teisel veerandil olukord pisut paranes ning meeskonnale pakkus leevendust mängu lülitunud Sven Kaldre tabav kolmene. Minispurdi toel õnnestus vahe väiksena hoida ja poolajale mindi vastu seisult 28:32 ehk Rapla neljapunktilises kaotusseisus.

Platsile naastes oli AVIS UTILITAS Rapla mängijate hoiakutest ebakindlus ja ebakõla kadunud ning tahtmist täis meeskond suutis end igati mängus hoida. Kolmas veerandaeg lõppeski juba kodumeeskonna napi juhtimisega, mil tabloolt vaatas vastu seis 48:46.

Mängu jätkus ka otsustavaks veerandiks, sest meeskonnad püsisid teineteise löögiulatuses lõpuni välja. Ent viimastel ja kõige olulisematel minutitel suutsid mängijad tähtsad visked sisse panna ning kaitses külalisi Keilast piisavalt hästi takistada. Nii võiski kohtumise lõpusireeni kõlades soovida õnne just AVIS UTILITAS Rapla meeskonnale ja nende fännidele, sest Keila KK üle suudeti saavutada tulemusega 67:59 väärtuslik võit.

Kõige enam tõi meeskonnale punkte Tyler Cheese, kes kogus 15 silma. Tema järel oli Sven Kaldre, kes omalt poolt lisas 10 punkti.