Eile, 23.märtsil pidasime Tallinna Õismäe Vene Lütseumis teise poolfinaali kohtumise. Vastaseks oli endiselt KK Tallinn naiskond. Mäng kujunes taaskord tõeliselt põnevaks, kuid sel korral õnnestus vastastel saada omakorda kirja võit 57:55, mis tähendab, et võitja selgitatakse välja kolmandas mängus.

Mäng kulges KK Tallinna naiste pideval juhtimisel. Esimese veerandi kaotas Payless Rapla 10:17. Ometi tulime teisel veerandil vastastele järgi, kui suutsime selle võita 18:13. See tähendas, et poolajale läks Rapla naiskond vaid 2-punktilises kaotusseisus (28:30). Kolmas veerand mängust oli taaskord tasavägine. Siingi jäime korraks 8-puktilisse kaotusseisu aga veerandaja lõpusireeni kõlades oli tablool 38:42, Payless Rapla poolt vaadates. Neljas veerand algas vastaste 6-0 spurdiga, mis tõi hetkeks tabloole seisuks 38:48 (KK Tallinnale). Raske oli jällegi olla tagaajaja rollis, ent alla ei olnud Rapla naised siiski veel andnud. Mõned tabavad visked ning head söödud, tõid meid umbes 2 minutit enne kohtumise lõppu vastatest 2-punkti kaugusele (55:57). Saime sel hetkel veel küll mõned head viskekohad, aga kahjuks ei õnnestunud meil neid tabada. See tähendas pealinlaste 57:55 võitu.

Naiskonna täpseimad korvitabajad olid sel korral Kaari Kamp (13p), Katrina Tamm (12p) ning Kaia Milling ja Karin Lipstuhl toetasid naiskonda mõlemad 9-punktiga.

See teeb poolfinaali omavahelisteks võitude seisuks 1:1 ning see omakorda tähendab, et finaalipääsu peale tuleb mängida ka kolmas mäng. See mäng saab toimuma juba esmaspäeval, 26.märtsil, kell 19:30 Alu Spordihoones.

Siinkohal sooviks kutsuda kõiki toetajaid ja fänne meile kaasa elama. Teie toetus on meile sel esmaspäeval väga oluline!