Täna algas kauaoodatud Rapla Korvpallikooli traditsiooniline Halliste suvelaager. Esmaspäevast laupäevani mahub üle 90 lapse päevakavasse treeninguid, suplusi, ühistegevusi, nalja ja naeru, koduigatsust ning veel rohkem nalja ja naeru.

  • Vaata esimese päeva pilte siit.

Hallistes on ilm endiselt ilus, söögid maitsvad ja treeningud vingelt väsitavad. Tänane õhtu lõppeb jalgpalli ühisvaatamisega ja homme alustame taas uut põnevat päeva.

  • Vaata teise päeva pilte siit.

Laagri kolmas päev tähendab, et pool aega laagris on nüüdseks läbi ja natuke vähem kui kolm toredat päeva on veel ees. Seega oli just täna õhtul õige hetk joosta kõigil poistel ja kõigil tüdrukutel koos traditsioonilist suurjooksu. Päeva lõpetas taaskord muidugi emotsionaalne jalgpalli ühisvaatamine.

  • Vaata kolmanda päeva pilte siit.

Neljapäeva hommikul tundus paljudele, et väsimus on juba liiga suur ja seda võis kossukate nägudest ja olekust ennelõunastel treeningutel ka välja lugeda. Lisaks oli  ilm väga kuum ning vesi oli meie parim sõber. Väsitava päeva lõpus ootas aga ees paljude lemmik jalkaturniir. See laadis meie õpilased uuesti energiat täis ja eelviimast päeva alustame juba palju energilisemalt.

  • Vaata neljanda päeva pilte siit.

Laupäeva lõunaks pakib Rapla Korvpallikooli laagripere asjad Halliste koolis kokku ja võtab suuna tagasi kodukanti Raplasse. Laagri viimane täispikk päev lõppes parimate osalejate autasustamisega, toredate kohalike kokkade valmistatud koogi ja meie hea sponsori Balbiino saadetud NURR jäätistega maiustamisega ning traditsioonidele kohaselt ühe korraliku diskoga. Aitäh Halliste kool ja kokatädid, Ballzy Eesti, Swedbank ning Balbiino, et aitasite laagri lastele veel ägedamaks muuta!

  • Vaata viienda päeva pilte siit.