Kogenud kalevlastega mängisime poolajani võrdset mängu, siis aga pidime tunnistame vastase paremust

Hooaeg kogub tuure, möödunud nädalavahetusel pidime vastu võtma esimese kaotuse, uuel nädalavahetusel võõrustame aga kodus Ventspilsi meeskonda.

Laupäeval, 15.oktoobril Tallinnas peetud kohtumises pidime tunnistame Tallinna Kalev/Audentese 17-punktilist paremust  90:73.
Kuigi poolajale läksime minimaalse vahega 45:44, siis teisel poolajal leidsid parema mängurütmi just kogenud kalevlased, keda toetasid noored Audentese kasvandikud. Kuula Sven Kadlre intervjuust mängujärgseid kommentaare.

Meie meestest oli resultatiivseim T. Cheese 24.punktiga, R-R.Laane ja S.Kaldre lisasid mõlemad 12 punkti. Vatsaste edukaimaks meheks oli Kristjan Kangur, kelle kontole kogunes 19 punkti ja 15 lauapalli.