AVIS UTILITAS Rapla jätkab pärast kolme mängu täiseduga

Hooaega puhta lehega alustanud AVIS UTILITAS Rapla sai tabelisse kirja kolmanda võidu, alistades kodusaalis BC Tarva tulemusega 98:64.

Teisipäeva õhtul rullus kodupubliku ees lahti huvitav lahing. Mängu algus võiks öelda, ei kulgenud ootuspäraselt. Rapla punktiarve avamine võttis omajagu aega, samal ajal kui Tarvas sai hooga minema, seetõttu tuli esimese veerandi lõpus tunnistada külaliste nappi paremust seisuga 19:22.

Ka teisel veerandajal suutsid vastased teineteisega sammu pidada ja AVIS UTILITAS Rapla mängijate raskelt võetud kolmesed ei tahtnud kuidagi tabada. Vahetult enne poolaja pausile minekut näitas siiski tabavat viskekätt ääremängija Indrek Sunelik, kelle kolmepunktivise viis meeskonna viie punktiga juhtima. Riietusruumi mindi seega tulemusega 39:34.

Kolmandaks veerandajaks platsile naastes oli Rapla meeskonnal selge siht silme ees ning BC Tarvast enam kordagi juhtima ei lastud. Mängijad suutsid rünnakul üles näidata meelekindlust, visates 10. minuti jooksul koguni 30 punkti ning lastes seejuures tuua vastastel üksnes 19. Kolmanda veerandaja lõpuks oli seega seis juba 69:53 kodumeeskonna kasuks.

Olgugi et vahe mängiti suuresti sisse juba eelmisel veerandil, jätkus Rapla võimas esitus siiski ka neljandal ehk otsustaval veerandajal. Oma võimaluse said ka vahetusmängijad, kes ei jätnud olukorda kasutamata ning tõid samuti meeskonnale rünnakutelt punktilisa. Just edukad lahendused rünnakul ja kaitses pidama saamised tõid AVIS UTILITAS Raplale niivõrd suureskoorilise võidu ning lõpusireeni kõlades vaatas tabloolt vastu tulemus 98:64.

Fännide silme all suudeti seega ära vormistada hooaja kolmas võit, kus suurimateks skooritegijateks olid Obrad Tomic 22. punktiga ja suurepäraselt mängu lülitunud Indrek Sunelik 20 punktiga.