Kolmandas omavahelises kohtumises kontrollis mängu Kalev/Cramo.

Paf Eesti-Läti korvpallilliga raames peetud kohtumises võttis Rapla meeskond vastu kaotuse BC Kalev/Cramolt 78:94.

Sellel korral olid Cramo mehed eduseisus mängu vältel, hoides kontrolli oma käes. Avaveernadi võitsid tallinlased 25:21, teisel veerandajal tabasid Kalevlased korve veelgi paremini, juhtides poolajal 15 punktiga 53:38. Poolajapausil korrigeerisid Rapla mehed mänguplaani ning punktide vahet õnnestus mängida tagasi neljale punktile. Veerandaeg õnnestus võita Raplal 26:21, aga külalised reageerisid olukorrale ja viimasel veerandil tehtud lõpuspurt 14:4 kindlustas mängu võidu.

Peatreener Toomas Annuki sõnul ei saanud rahule jääda esimese poolajaga, mil kaitses ei saadud pidama ja vastastel lasti visata lausa 53 punkti. Täiendavaid mängujärgseid kommentaare saab kuulata all olevast videost.

Rapla meestest oli resultatiivseim Brandon Childress 19 punktiga. Sven Kaldre lisas 13 punkti. Tom Kaldre viskas 11 punkti, lisaks andis 4 resultatiivset söötu ja võttis 7 vaheltlõiget. Lauast võttis Roberts Freimanis Rapla parimana 5 palli, sama palju andis ta ka resultatiivseid sööte.
Kalev/Cramo ridades jõudis kahekoalise punktisummani lausa 6 meest, kellest resultatiivseim oli Marcus Keene 19 punktiga.