Võit Tartu üle, sellel hooajal viiest viis.

,

Paf Korvpalli Meistriliiga raames peetud laupäevases kohtumises kindlustasid Rapla mehed viienda võidu sellel hooajal Tartu Ülikool Maks ja Moorits meeskonna üle seisuga 77:67.

Avaveerand mängiti võrdselt, võõrustajatel õnnestus minna ka viie punktiga juhtima, kuid esimese veerandi lõpuks said tartlased nautida vaid 1 punktilist edu 20:21. Ka teisel veerandajal jätkus pigem tasavägine lahing, siiski AVIS UTILITAS Rapla läks poolajale 3-punktilises eduseisus 40:37. Poolajal paika pandud plaanid tõid muutuse mänguplaani, peamiselt kaitse arvelt saavutati edu, sest vastastel lasti visata vaid 10 punkti, nii lõppes kolmas veerandaeg seisul 57:47. Selliseks kujunes ka kogu mängu punktide vahe, sest viimasel neljandikul viskasid mõlemad meeskonnad 20 punkti.

Visketabavuses jäi Rapla 52% – 39% peale ja lauavõitlus võideti 36:35 (ründelaud 8:15 Tartule). Korvisööte andis Rapla rohkem 21:15, vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 3. Pallikaotuseid kogunes Tartul 9, Raplal 8.

Brandon Childress viskas Rapla parimana 18 punkti ja võttis 8 lauapalli. Wajid Aminu lisas 14 punkti ja 4 lauapalli, Sven Kaldre panustas 13 punktiga. Roberts Freimanis kogus 12 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisöötu. Tartlastest tõi oma meeskonna kasuks kaksikduubli teinud Emmanuel Wembi 16 punkti ja 10 lauapalli.

Vaata allolevatest videotest milised olid peatreeneri ja pikalt mängupausilt naasnud Saimon Sutt’i kommentaarid pärast Tartuga peetud laupäevast mängu.