Laupäev on kodumängupäev!

Laupäeva õhtul võõrustab AVIS UTILITAS Rapla meeskond kodusaalis Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda. Mäng algab Sadolin Spordihoones kell 17:00 ning jätkuvate koroona piirangute tõttu peetakse mäng pealtvaatajateta.

Kõigil huvilistel on võimalik meeskonnale kaasa elada kodus jälgides mänguülekannet DELFI TV’st või INSPIRA telekanali vahendusel. Lisaks saab mängukäigul silma peal hoida ONLINE statistikat jälgides.

Rapla on 19. peetud kohtumisest kogunud 11 võitu. Tallinna Kalev/TLÜ on aga pidanud 20 mängu ja võitnud neist kolmel korral. Seega hoitakse Eesti turniiritabeli poolel vastavalt 3. ja 7. positsiooni.

Paf liigas on sellel hooajal omavahel kohtudtud kolmel korral. Viimati kuuaega tagasi 13. jaanuaril, mil põnevusmängust väljus võitjana Rapla 85:83. Ka varasemad mängud on võitnud AVIS UTILITAS, vastavalt 92:76 oktoobris ja 89:83 novembris.

Hooaja parimaks punktitoojaks ja lauapallide võtjaks on AVIS UTILITAS Rapla meeskonnas Roberts Freimanis, visates keskmiselt 14,4 punkti ja võttes 8,4 lauapalli. Vastaste parim on Brandis Raley-Ross, kelle keskmine punktisaak on 21.

Milline on neljanda omavahelise kohtumise tulemus, see selgub juba laupäeva õhtul. Pall visatakse õhku kell 17. Vaata ja ela kaasa Delfi või INSPIRA vahendusel.