Koduväljakul alistati Tallinna Kalev/TLÜ juba neljandat korda sellel hooajal.

,

Laupäeval võõrustasime kodusaalis Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda ning turniiritabelisse sai vormistatud 12. võit sellel hooajal seisuga 81:71.

Esimesel veerandajal said meie mehed hea hooga minema nõda, et poolajaks olime 17-punktiga eduseisus. Teisel poolajal ei jätnud vastased jonni ja võitlesid südikalt edasi. Hoolimata viimase neljandiku tallinlaste paremusest oli võit pigem vormistamise küsimus ja Rapla sai kokkuvõttes kümnepunktilise võidu.

Visketabavus oli mõlemal meeskonnal võrdne 42%, samamoodi ka lauavõitlus 39:39 (ründelaud 12:11 Raplale). Korvisööte andis Rapla rohkem 21:16 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 10:2. Pallikaotuseid kogunes Raplal 12, Kalev/TLÜ-l 19.

Esmakordselt koduväljakul mänginud Brandon Childress viskas Rapla parimana 23 punkti, võttis 6 lauapalli, andis 3 korvisöötu ja tegi 5 vaheltlõiget. Sven Kaldre, kelle jaoks oli laupäevane mäng Rapla särgis järjekorranumbriga 300, lisas 16 punkti. Kolmikduublile oli lähedal Roberts Freimanis, kes kogus 11 punkti, 9 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Kalevlaste resultatiivseim oli Samuel Timmins 18 punkti ja 14 lauapalliga.