Sel pühapäeval oli mikroliiga poiste võistkondadel Paides väga äge.Meie koolist osalesid treener Jürgeni juhendamisel 2009a poisid ja treener Kustasega veel ka nooremad 2010a pisikesed korvpallurid.
Lasime treeneritel päeva kirjeldada.

Jürgen Laars: ”2009a poiste pühapäev möödus meeleolukalt. Mõõtu võeti Kiili SK, KK Rae Koss/Rae Spordikooli ja Saku KK II-ga. Kolmest mängust saadi 2 võitu ja üks kaotus.
Mängudega võib rahule jääda, võideldi kõvasti kuni lõpuvileni ja vahepeal tabati lausa ulmelisi viskeid. Näha oli ka mitmeid uusi trikke ja elemente. Eriti tasub aga kiita kutte, kelle jaoks ei olnud need esmased võistlused ja kes olid suureks toeks ja abiks neile, kelle jaoks oli see turniir esimeseks kossuvõistluseks.
Päev oli väsitav, kuid kiitus poistele, et lõpuni rõõmsalt vastu pidasite. Nüüd jälle saali treenima ja oskusi lihvima.
Võistkonnas mängisid: Norman, Andri, Roko, Sander, Simon, Jakob, Aleksander ja Oskar.”

Kustas Põldoja: ”2010a poiste esimest mikroliiga etappi võib pidada väga õnnestunuks, kuna mängudest hangiti hulgaliselt kogemusi.
Suures osas aasta vanemate poiste vastu võistelnud Rapla KK II võistkond näitas sisu ja esimeselt etapilt suudeti kahe kaotuse kõrval ka üks võit koju tuua. Seejuures ühes kaotatud mängus oleks võinud ka mäng teisele poole kalduda.
Poisid muutusid mängude edenedes enesekindlamaks ja julgemaks ning sealt tulenes ka ilusam mäng teises ja kolmandas kohtumises. Eriti valmistas treenerile rõõmu, et võistkond mängis ühtlaselt ja punkte said turniiri jooksul visata kõik mängijad.
Võistkonda kuulusid: Joonas, Ari, Tomi, Robin, Tristan, Hugo, Stenver, Tom, Henry, Markus, Kristofer ja Deron.”

Mõlemad treenerid kiidavad poiste perekondi, kes aitasid võistkonnad kohale ja elasid neile tublisti koha peal kaasa.