Nädalavahetusel Tartus toimunud Miniklassi finaalturniiri ja poiste tubli hooaja võtab kokku peatreenerina poisse võistlustel juhendanud treener Jüri Pritšin:
“U12 poisid lõpetasid hooaja tubli 4 kohaga! Põhiturniiril mängiti 17 mängu, millest kaotati üks ja lõpetati põhiturniir II kohal.
Hooaeg kulmineerus eelmisel nädalavahetusel Tartus toimunud finaalturniiriga, kuhu pääses 8 võistkonda.
Tartus toimunud veerandfinaalis alistasime Keila Korvpallikooli, millega oli koht poolfinaalis tagatud ja seal tuli vastu astuda BC Tartu/Lõvidele. Mängu algus oli korralik, kuid mängu teises pooles olid kindlamad tartlased ning võtsid võidu.
See kaotus tähendas meile, et finaalturniiri teisel päeval kohtusime 3. – 4. kohamängus Rakvere SK/Tarvasega. Samuti alustasime hästi, läksime 10punktiga juhtima, kuid ei suutnud seda edu hoida ja sel päeval olid Rakvere poisid lihtsalt meist paremad. Pidime tunnistama vastase paremust ja meile jäi igati tubli 4.koht, mis on väga hea lähtepositsioon järgmisteks hooaegadeks!
Täname kõiki toetajaid, lapsevanemaid, kes on meid pikal hooajal toetanud ja julgustanud, palju oli toetajaid ka Tartus finaalturniiril!
Võistkonna hooaeg ei ole sellega veel läbi. 4. – 6.mai toimub Riias BBBL finaalturniir ja 11. – 13.mai Nord Cup Tallinnas.”

Meie võistkonda kuuluvad sel hooajal:
Sten-Markus Taasväli, Rico-Robin Rikk, Paul-Erik Pihlakas, Carl-Joonas Saar, Andre-Asker Arro, Günther Erik Nisu, Kristo Bogdanov, Ranno Tõnnus, Janre Jõgi, Andrus Kapsi, Oliver Orro, Henri Vanem, Aleks Runnel,Marten Maasalu ja Markus Nelk.
Treenerid: Jüri Pritšin ja Allar-Raul Antson

Pildid: Basket.ee