Miniklassi poisid ja tüdrukud tublid nii kodus kui võõrsil! 🙌🏻✌🏻🏀
Kui tüdrukud pidasid maha koduse etapi siis poisid sõitsid sel korral Haapsallu. Sealt naasti 2 tubli võidu ja 1 kaotusega.
Jürgen Laars: “Laupäeval tuli kohe esimeses tasavägises mängus alla vanduda võõrustajale SK Haapsalule.
Päeva teises kohtumises alistati BC Kalev/Saaremaa Spordikool. Pühapäevane lahing oli aga tõeline thriller, kust meie poisid väljusid tänu otsutavatele viimasele kahele vabaviskele kõige napimast napima 1-punktilise võiduga Orissaare Sport vastu! 🤜🏻

Tüdrukute treener Kustas Põldoja koduetapist: “Mängisime laupäeval oma kolmanda etapi. Külla sõitsid Audentese SK, Pärnu SK ja Abja Korvpalliklubi. Kõik kolm mängu kulgesid väga erinevalt. Esimeses mängus Audentese SK vastu jäime esimesest veerandist kaotusseisu, kuid tüdrukud päid norgu ei lasknud ning viimane veerand suudeti võita 19:4. Kokkuvõttes ikkagi 19-punktiline võit Audentese SK-le.
Teises mängus võitsime Abja tüdrukuid, kes on küll vähem harjutanud, kuid võitlesid südikalt.
Päeva kolmas mäng Pärnu tüdrukute vastu oli kõige tasavägisem. Mõlemad võistkonnad võitsid kaks veerandaega, kuid punkte saime nendes rohkem meie ja tulemuseks 13-punktiline võit Rapla Korvpallikoolile. Sellega kindlustasime oma positsiooni liiga kolmandal tabelireal.”

Palju õnne tublidele palluritele väärt võitluste ja võitude puhul!