Nädalalõpp toob kaasa kodumängu. Laupäeval, 27.02. võõrustame Tarva mehi.

Laupäeva õhtul, 27. veebruaril kell 17:00 kohtub AVIS UTILITAS Rapla koduväljakul Rakvere Tarvaga. PAF Eesti- Läti liigas on meeskonnad kohtunud kolmel korral. Omavaheline seis on Rapla kasuks 2:1. Lisaks on Raplal ka 1 võit PAF Korvpallimeistriliiga arvestusest.

Viimati oldi vastamisi PAF Korvpallimeistriliigas 19. veebruaril, võõrsil, kui Tarvast võideti 84:72. Avaveerand kuulus AVIS UTILITAS Rapla meestele 22:21 ja poolajaks juhiti 45:38. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Rakvere jaoks kaotusseis sama suur ning kuigi suudeti mängus püsida, õnnestus Raplal viimane neljandik samuti võita ja nii ka kogu mäng. Wajid Aminu viskas toonases mängus 17 punkti ja võttis 7 lauapalli. 15 punkti tõid Roberts Freimanis, hankides ka 10 lauapalli, Sven Kaldre lisas samut 15 punkti.

Praeguseks on PAF Eesti-Läti liiga arvetstuses Rapla suurim puntitooja Brandon Childress, keskmiselt on ta visanud 24 punkti ja teinud 3,5 vaheltlõiget. Roberts Freimanis on võtnud 8,5 lauapalli, Saimon Sutt andnud 4,2 korvisöötu ja Wajid Aminu teinud 1,6 viskeblokeeringut.

Kõigil huvilistel on võimalik meeskonnale kaasa elada kodus jälgides mänguülekannet DELFI TV’st. Lisaks saab mängukäigul silma peal hoida ONLINE statistikat jälgides.