Möödunud nädalalõpp Rakveres oli võidukas, koju toodi 12-punktine võit.

Reedel peetud mängus, mis AVIS UTILITAS Rapla meeskonna jaoks oli sellel hooajal järjekorranumbriga 20, alistati Rakvere Tarvas seisuga 84:72.

Oleme hooajaga jõudnud nii kaugele, et neli ringi EESTI-LÄTI liigas hakkab jõudma lõpule ja nii on selles arvestuses Rapla meestel jäänud mängida veel 4 mängu. Kui piirangud lubavad, siis aprillis plaanitud “mullis” lähevad kokku 3 paremat Eesti ja 3 paremat Läti meeskonda.
Hooaeg ei ole aga kaugeltki veel lõpusirgel ning reedene mäng Tarvaga arvestatakse juba PAF Korvpallimestriliiga mängude hulka, et kevadel välja selgitada Eesti meister 2021. KML’is arvestatakse kõiki varasemaid PAF liiga mänge ja tulemusi, hetkel on Rapla ja Rakvere omavaheline seis 3:1 AVIS UTILITASE kasuks.

Reedel peetud kohtumises said Rapla mehed suure osa mänguajast nautida eduseisu, kuigi Tarvas oli kannul pigem lähedal kui kaugel. Tasavägise esimese veerandaja järel (22:21) kasvatati poolajale minekuks eduseisuks 7 punkti (45:38). Kolmas veerandaeg mängiti taas võrdselt (20:20) ning mängu suurimaks eduks kujuneski viimasel minutil toodud punktide abil +12. Seega võib välja tuua, et AVIS UTILITAS Rapla teenis võidu tänu paremale visketabavusele. Visketabavuses jäi Rapla 48% – 36% peale. Lauavõitluse võitis Rakvere 42:40 (ründelaud 15:11). Korvisööte andis Rapla rohkem 19:16, vaheltlõikeid tegi enim Rakvere 8:6. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 12, Raplal 9.

Wajid Aminu kerkis Rapla parimaks 17 punkti ja 7 lauapalliga. Võrdselt 15 punkti lisasid Roberts Freimanis ja Sven Kaldre, kellest esimene võttis veel 10 lauapalli. Brandon Childress järgnes 14 punkti, 4 lauapalli ja 7 korvisööduga ning 10 punkti sai kirja Tom Kaldre. Mängust jäi eemale Saimon Sutt. Vastastest oli parim Devin Harris, kes tõi Rakvere poolelt 15 punkti, hankis 8 lauapalli ja andis 8 korvisöötu. Mängust jäi koondisega Venemaale sõites eemale Egert Haller. Koondisepausi ajal toimunud mäng sai toimuda üksnes meeskondade ühisel nõusolekul.