Naiste esiliiga hooaeg jätkub pooleli jäänud kohast, ees ootavad mängud Eest meistritiitlile.

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse korraldusest lubatakse alates 03. maist 2021 pidada spordialaliidu egiidi all toimuvaid võistlusi ka esiliiga tasemel.  Naiste korvpalli esiliiga jätkub 12. mail põhiturniiri viimaste mängudega.

Kuna Korvpallinaiskond OSK ja BC Star otsustasid hooaega mitte jätkata, on võistlustulle jäänud seitse naiskonda. Seoses üleriigilistest piirangutest tulenevate võistlus- ja treeningpausidega mängitakse põhiturniiril 1 ring läbi ning seejärel jätkatakse veerandfinaalidega. Põhiturniiri 1. koht kindlustab koha poolfinaalis ning asetused 2-7, 3-6 ja 4-5 mängivad veerandfinaale. Poolfinaali pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Hooaeg lõppeb Final Four turniiriga.

Rapla naiskonnal on pidada veel 1 põhiturniiri kohtumine, kui kodusaalis võõrustatakse Audentese SK naiskonda. Seni hoitakse turniiritabelis 4 võidu ja 1 kaotusega 2. kohta. Liiga liidriks tõusmise võimalus on Rapla naistel väga suur, sest just Audentesega mängust võib selguda põhihooaja paremusjärjestus.

Põhiturniiri viimane kohtumine toimub teisipäeval, 18. mail kell 18:30 Sadolin Spordihoones.