Eile, 26. märtsil alustasime kolmandat ja otsustavat poolfinaali kohtumist Alu Spordihoones. Vastaseks ikka KK Tallinn, kellele eelnevalt olime just Alu Spordihoones põhiturniiril kaotanud.

Julgeme öelda, et Rapla naiskond tahtis seda võitu ja pääset finaali väga. Pärast esimest tasavägist kohtumist Sadolin Spordihooones (võit lisaajal) ning kaotust vastaste kodusaalis, oli ülimalt oluline Payless Rapla naiskonnal oma paremus maksma panna.

Esimest veerandit alustasime üpriski kindlalt. Tundus, et tulla võib hea visketabavusega päev, kui esimese veerandaja lõpusireeniks oli kodunaiskonna eduseis 24:20. Teisel veerandil suutsime oma tempo peale suruda ning tabasime endiselt hästi viskeid, mis viisid meid poolajaks 48:28 eduseisu. Mäletatavasti lasime eelmine mäng Alus vastase endale just kolmandal veerandil lähemale, ent täna suutis naiskond kindlalt juhtivas rollis püsida. See tähendas 64:37 eduseisu enne otsustavat veerandit. Kindlasti ei arvanud neljanda veerandi alguses keegi, et nüüd on kõik kindel ja otsustatud. Jalga sirgu ei lasknud ükski mängija, küll aga võitsime viimase veerandi napilt (17:16). Mäng oli tehtud ja veel ilusti. Naiskondlik mäng- abistamine kaitses, teravus rünnakul ning üksteise mõistmine ja toetamine olid seda mängu iseloomustavad väljendid. Mänguaega jagus kõigile kaheteistkümnele mängijale. Lõplikuks skooriks kirjutati protokolli 81:53 Payless Raplale.

Naiskonna parimad punktitoojad olid Brit Aller (18p), Kerli Haas (16p), Kaari Kamp (16p) ning Kaia Milling (10p). Laua tegi nii-öelda puhtaks Karin Lipstuhl (10lp). Ometi oli kõigi mängijate panus suure tähtsusega ning suurepärase töö tegid kõik mängus käinud mängijad!

See tähendab, et sel reedel, 30. märtsil, läheme kell 16:30 Jüri Spordihoones mängima kuldmedalitele. Vastaseks tuttav OSK naiskond.

Naiskond vajab väga teie toetust, et tugevale OSK naiskonnale vastu hakata!