Eile, 19. mail kohtusid Alexela korvpalli meistriliiga pronksiseeria kolmandas mängus AVIS UTILITAS Rapla ja Pärnu Sadam. Mäng oli taaskord vägagi põnev, kuid teisel poolajal näitas paremat mängu just Rapla korvpallimeeskond, kes läks eilse 90:79 võiduga seeriat juhtima 2-1. Seeria käib kolme võiduni, mis tähendab, et Rapla vajab veel vaid ühte võitu! Ootame kõiki toetajaid, partnereid, fänne ja meeskonnale kaasaelajaid teisipäeval Pärnu Spordihalli, et aidata üheskoos meeskond võidule ja tuua pronksmedalid koju!

Mängust: AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid Gert Dorbek, Domagoj Bubalo, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Mängu alustasid pärnakad kolmesega. Rapla esimest korvi tuli kodupublikul seistes ja plaksutades küll poolteist minutit oodata, kuid kui Kajupank esimesed punktid ära tõi, siis järgnes sellele veel 8 punkti ja olime juhtimas 10:3. Vastastel õnnestus kiirelt kahese ja kolmesega vähendada meie edu 2 punkti peale 10:8. Järgnesid meie kahene ja kolmene ning edu oli 7 punkti 15:8. Ka veerandi viimasel minutil saime taas vahe 7 punkti peale 26:19. Upson tabas veel viimasel hetkel kolmese ning esimese veerandi olime võitnud 29:19.

Teist veerandit alustasime kahesega ning edu oli nüüd 12 punkti 31:19. Sarnane edu püsis esimesed kaks ja pool minutit, kuid siis tegid vastased 7:0 vahespurdi ja meie edu oli vaid 5 punkti 36:31. Suutsime küll edu hoida, kuid umbes kaks minutit enne veerandi lõppu oli vahe vaid 3 punkti 41:38. Vastased tabasid veel vabaviske ja kahese ning teise veerandi olime kaotanud 12:22. Mänguseis oli viigis 41:41. Teisel veerandil vigastas hüppeliigest Gert Dorbek, kes kahjuks sel korral rohkem mängus kaasa teha ei saanud.

Kolmanda veerandi algul õnnestus Hawkinsil tabada kahene ja kolmene ning edu oli 5 punkti 46:41. Vastased said aga taas vahe 2 punkti peale 46:44. Vähehaaval siiski meie edu hakkas kasvama. Kaldre järjekordse kolmese järel oli vahe 9 punkti 62:53, kuid vastased tabasid veerandi lõpus veel kahese. Kolmanda veerandi olime seega võitnud 21:14 ning meie edu oli 7 punkti 62:55.

Otsustav neljas veerandaeg algas Kajupanga kahese ja Upsoni pealtpanekuga. Rapla edu oli nüüd 11 punkti 66:55 ning sarnast vahet õnnestus hoida. Umbes kaks minutit enne mängu lõppu tabasid aga vastased kolmese, mis vähendas meie edu 7 punkti peale 78:71. Õnneks tabasime kohe ühe vabaviske ning kolmese ja vahe oli taas turvalisem 82:71. Kui mängida oli jäänud vähem kui minut, siis õnnestus vastastel nüüd saada vahe juba vaid 5 punkti peale. Siiski näitasime viimasel minutil kindlamat mängu ning võitsime nii viimase veerandi (28:24) kui ka kogu mängu (90:79)!

Resultatiivseimad olid Sven Kaldre (21p, 8lp, 5rs), Dominique Hawkins (19p, 4rs), Indrek Kajupank (15p, 3rs) ja Devonte Upson (12p, 7lp).

Järgmine mäng juba teisipäeval Pärnus. Ole kindlasti kohal ja aita meeskonnal pronksmedalid koju tuua! Kohtumine algab Pärnu Spordihallis kell 19:10.