PAF Eesti-Läti korvpalliliiga FINAL 6 pääsme võib otsusada homne mäng!

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas on AVIS UTILITAS Raplal jäänud pidada põhiturniiri VIIMANE kohtumine! Teisipäeva õhtul kell 19:30 võõrustatakse kodusaalis TalTech meeskonda.

Hooaja lõpp läheneb, aga turniiritabelis ei ole veel midagi kindlat, sest õhku jääb küsimus “mis saab kui võidab …”.
Kindel on see, et PAF Eesti-Läti korvpalliliiga finaali mull toimub 8-11. aprillil Riias ja sinna pääsevad kolm esimest Eesti ja kolm esimest Läti meeskonda. Praegu, kui AVIS UTILITAS Raplal on mängitud 23 kohtumist, hoitakse turniiritabelis kolmandat positsiooni. Teisipäeval, 30.03. mängime TalTechiga, kes on hetkel meie kannul neljandal kohal. Teoreetiliselt on neil veel ka võimalus Rapla oma positsioonilt kukutada.

Olukord on põnev, sest kui teisipäeva õhtul võtab võidu AVIS UTILITAS Rapla, sõidavad Rapla mehed Riiga. Kui aga võidu viivad koju tallinlased, jääb meie saatus teiste otsustada. Ainus võimalus TalTechil Rapla mehed kolmandalt positsioonilt tõrjuda on järgmine: TalTechil tuleks võita Rapla, Kalev TLÜ ja siis ka kas Pärnu või Kalev Cramo, emb-kumb. Ehk, neil tuleks neljast viimasest mängust võita vähemalt kolm.

Seni on omavahelises kolm mängu Eesti-Läti liigas võitnud 1:2 TalTech. Detsembris võitsid tallinlased 74:77, oktoobris jäi omavaheliste mängude saldo viiki 1:1, vastavalt esimene mäng 50:57 ja teine 63:49.

Igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja, seega lähevad Rapla mehed homme mängu võitma! Ela sinagi mängule kaasa DELFI TV vahendusel.