Laupäeval, mil esindusmeeskond pidas lahingu Tartuga ning Mikroliiga tüdrukud madistasid Tallinnas, sõitsid poisid peaaegu Eesti teise otsa Kohtla-Järvele, kus toimus selle hooaja viimane poiste Mikroliiga etapp. Võistluspaika jõudes oli nostalgia päris suur, kuna võistkonda juhendav treener pidas samuti kunagi noorteliigas mitmed lahinguid seal ning sellest ajast saati nagu polnudki midagi muutunud, kõik on täpselt sama alates spordihoonest endast, kuni saalini välja.

Tulles mängude juurde, siis kahjuks seekord võitu ei õnnestunud saada, kuid sellegi poolest tuleb väga kiita poisse, kes ainult kuuekesi andsid vägevad lahingud. Mängud olid põnevad ning tore on näha, et treeningul õpitu on juba ilusti võetud kaasa ka mängudele ning ei kohkuta ära, et tuleb mängida endast vanematega ja alati olla valmis ka näiteks üle välja pressiks. See võtab paljudel kohe tuju alla ning ei meeldi ka treenerile, et selles vanuses seda kasutatakse. Üllatasime vastaseid aga oma nippidega vastu ja ei lasknud pead norgu.

Mängud lõppesid tulemustega:
RAPLA KK vs TARTU PK HUNDID 30:56
RAPLA KK vs TARTU PK DELFIINID 33:37
RAPLA KK vs KK HITO/BC KARJAMAA 25:38

Siit turniirilt on jälle palju kaasa võtta ning siit edasi on taas aeg trenni teha ja oskusi turniirideks ning uueks hooajaks lihvida.

Tänud lastevanematele, kes selle pika tee meiega ette võtsid, omasid väljaku ääres toetasid ning aitasid transpordiga.

Etapi muljed pani kirja Jürgen

Pildistas Maarika Nurmsoo