Peame kahetsusega teatama, et üks meie kartusi on saanud tõeks ning meeskonna kapten Rain Veideman on otsustanud haarata võimalusest taas välismaale suunduda.

Augustis AVIS UTILITAS Raplaga hooaega alustades sai kokku lepitud, et soovi korral võib ta meie juurest välismaale lahkuda. Üheteistkümne eduka mängu järel Raplas ongi mängija saanud Itaaliast sobiva pakkumise ning liitub Pallacanestro Pompea Mantovaga. Rain tõusis oodatult üheks Rapla meeskonna liidriks tuues keskmiselt 17,8 punkti, võttes 4,7 lauapalli  ja andes 4,1 resultatiivset söötu.

Meeskonna mänedžer Jaak Karp: „See on olukord, milleks ei taha valmis olla, aga pead olema. Selline kokkulepe oli, seda tuleb austada, soovida Rainile vaid parimat ja liikuda ise edasi. Loomulikult on praktiliselt võimatu asendada Rain eestlasest Eesti koondise tasemel mängijaga. Sellest oleks eriti kahju, kui Rain tuleks asendada välismaalasega. Alustame otsinguid siiski Eesti nimedest ja kindlasti uurime enne üle, mis Läti mängijateturul toimub.” Ta lisas: “Meeskonnale on see kõva hoop, aga me ei kavatse pead norgu lasta, töötame täie jõuga edasi, tibude lugemiseni on veel aega!”

Soovime Rainile edukat läbilööki Itaalias!