Poolsada Rapla Korvpallikooli noort koos oma treeneritega sõitsid laupäeva varahommikul Lätti, et osaleda Riia linnas toimuval A.Kraukla mälestusturniiril. Olid need vast tegusad päevad!

Tiimid kulgesid treenerite ja abiliste eestvedamisel erinevate transpordivahenditega saalidesse, linna erinevatesse Lidodesse, poodidesse ning hotellidesse. Nii mõnelgi võistkonnal oli seiklusi rohkem kui ehk tarvis oleks olnud, aga treenerid olid tublid ja hätta ei jäädud. Tiimitundele mõjub iga seiklus vaid positiivselt!

Tulemusi vaadates olid kõige edukamad U13 ja U16 tüdrukud, kes mõlemad pidasid veel esmaspäeval maha kõvad punkt-punktis kulgenud lahingud ja lõpetasid turniiril 4. kohaga. Suurematest tüdrukutest sai Anete laupäeval vastase küünarnukiga näkku valusa vigastuse, mis vajas arstide poolt ülevaatamist. Soovime talle kindlasti marukiiret paranemist!

U16 poistel olid vastas väga head, ja hooaja alguseks väga vajalikud, vastased ning kaks viimast mängu võeti kohalikelt ka ilusad võidud. Poistele lõppkokkuvõttes turniirilt 7. koht!

U12 tüdrukutel oli küll osavate vastaste murdmisega raskusi, kuid korra sellega siiski ka hakkama saadi (ja seda väga ülekaalukalt). Õnneks oli turniiripäevadel treener Kustasega ka palju muud ägedat tegemist, mis kaotusevalud järgmisteks kohtumisteks taas minema pühkis. Sarnaselt meie U16 poistele platseerusid ka nemad turniiritabelis 7.kohale!

U11 poistel oli turniiril veidi teistest rohkem ebaõnne nii ajakavade kui sellest tulenevalt ka sööma jõudmistega, kuid treener Jürgeni abiga leiti igale olukorrale lahendus ja lastele ju seiklused meeldivad! Võidurõõmu nad tunda ei saanud, kuid kogemust mitmes valdkonnas taaskord kamaluga.

A.Kraukla turniiril oleme ennegi osalenud ja kindlasti osaleme tulevikus veel, sest sealsed tiimid annavad meile hooaja alguseks häid mänge ning Riia on ju nii lähedal.

Meie suurimad tänud treeneritele, meie tublidele sportlastele ja muidugi kõigile abilistele-kaasaelajatele!

Vaata väikest pildigaleriid ka Facebookist!