Rapla KK korvpallinaiskond, kes möödunud hooaja kuldsete medalitega lõpetas, on septembris taas kokku tulnud ning jätkab algaval hooajal samal tasemel, nüüdse nimega Naiste Esiliigas.

Naiskonna treenerina jätkab edukalt lõppenud hooaja loots Viljo Sinikas ning trennidesse kogunevad igal nädalal nii eelmisel hooaja mänginud kui ka nüüd väljakule naasnud mängijad.

„Nagu poolprofivõistkondades ikka, on meie treeningute koosseis natuke muutuv, kuid sel hooajal on mängimisele jah-sõna andnud mitmed naised, kes eelmisest hooajast kõrvale jäid – teiste seas näiteks mängiva treeneri rollis olev Kaia Milling. Selle üle on mul väga hea meel, et noorematel korvpallikooli neiudel on nüüd hea võimalus õppida juba kogenumate naiste kõrval,“ sõnas tänavuse koosseisu kohta naiskonna peatreener Viljo Sinikas.

Uue hooaja plaanidest peatreeneri sõnul ambitsioon kindlasti ei puudu. „Eelmine hooaeg oli meie jaoks tõesti väga edukas ja päris kindlasti me sellelgi hooajal latti madalamaks lasta ei taha. Kuldmedali kaitsmine on ju väga ilus eesmärk! Teame kindlasti, et liigas on mitmeid naiskondi, kes meile selle nimel väga kõva võitluse annavad.“

Rapla KK naiskonda kuuluvad hooajal: Katri Rüüson, Kristel Viljus, Kadri Kruusimägi, Anna Maria Tamberg, Berit Täpsi, Karin Lipstuhl, Majandra Liis Pitkanen, Katarina Tamm, Erle Jaanus, Lisete Vetesina, Angela Muddi, Triine Roosalu, Kätlin Murre, Kerli Haas, Kaia Milling, Brit Aller, Ketlin Kõiv ja Kristin Runnel. Naiskond alustab hooaega ametlikult ka septembri lõpus või oktoobri alguses.

Foto: Siim Semiskar