MTÜ Rapla Korvpallikool, mille alla lisaks erinevas vanustes lastele kuuluvad ka Rapla korvpalli esindusnaiskond ja -meeskond, tähistas möödunud laupäeval 2018/2019 hooaja lõppemist.

Veidi enam kui saja peokülalise hulka kuulusid sponsoreid, toetajad, fännklubi esindus, klubi võistkondade liikmed, tänavused korvpallikooli lõpetajad ning töötajad. TaevaniMaani uues peosaalis peeti maha meeleolukas pidu ja tänuüritus, kus tunnustati meenete ning soojade sõnadega kõiki, kes Rapla korvpallile vastlõppenud hooajal ühel või teisel moel õla alla panid.

„Rapla kandis on suur hulk inimesi, kellele sport on südamelähedane, ja saame uhkusega öelda, et paljud neist on ka Rapla korvpalli sõbrad. Meil on väga hea meel, et saime imeilusas TaevaniMaani Meistrikojas taas kokku tulla,“ sõnas korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp ürituse järel. „Ilma nii otseste kui kaudsete toetajateta oleks Rapla kui korvpallipealinna tiitlit raske senise auga üleval hoida. Nagu ütles selleaastanegi meene, kõik need inimesed on Rapla korvpalli edu võti. Oleme ka sel kevadel kõigile nõu ja jõuga abiks olnud inimestele väga tänulikud ning valmistume juba sügiseks, et üheskoos uuele hooajale elu sisse puhuda!“

Nüüd, kui mitmete Rapla KK võistkondade jaoks edukas hooaeg on ametlikult lõppenuks kuulutatud, on sportlastel ees tegus ja trennirohke suvi – ees on ootamas nii suvelaagrid kui individuaalsed treeningud. Rapla korvpalli esindusmeeskonna, AVIS UTILITAS Rapla tegemisi koordineerib suvel värskelt ka järgmiseks hooajaks ametisse kinnitatud peatreener Toomas Annuk. Korvpallihooaeg 2019/2020 saab täie hoo sisse juba septembris ja oktoobris.

Vaata Facebookist ka ürituse galeriid!