AVIS UTILITAS Rapla meeskond on 2019/2020 hooajaks käed löönud kevadel meeskonnaga liitunud Leedu treeneri Audrius Prakuraitisega, kes jääb Toomas Annukit toetama abitreeneri toolilt.

„Tomi ja Audriuse vahel olnud pikk sõprus ja sarnased arusaamad korvpallist tegid eelmise hooaja hilise liitumise lihtsaks, kuid tundsime kõigi osapooltega, et siis jäi aeg selle koostöö täie potentsiaali ärakasutamiseks liiga lühikeseks. Õnneks leidsime võimaluse Audrius Raplasse tagasi tuua ning meil kõigil on uueks hooajaks ja selle jooksul tehtavaks tööks kindlasti suured lootused,“ ütles uue abitreeneri kohta Rapla klubi juht Jaak Karp.

Panevezyse korvpallist treenerina välja kasvanud Prakuraitis on lisaks Leedule pea- ja abitreeneri ametit pidanud ka Rumeenias, Poolas, Ukrainas, Kosovos ja Bahreinis, olles nii mõneski noppinud ka olulisi tiitleid. Eelmisel hooajal liitus Prakuraitis Rapla tegemistega aprilli alguses ning see oli tema esimene kord Eestis treeneritööd teha. Tuleval hooajal on mees nõu ja jõuga abiks ka Rapla noortetreeneritele.