Rapla KK tüdrukutel oli 16. ning 17. veebruar samuti mänguderohked, kui peatreener Kaia Millingu juhendamisel olid võistlustules nii U16, U14 kui ka miniklassi tüdrukud.

Kõige vanemad neiud läksid laupäeval pealinnas vastamisi Audentese SK/Siili ja Sillamäe Kalevi tiimidega. Esimeses mängus ebaõnnestus kõige enam mängu teine veerand, kus vastasel lasti mitmeid lihtsaid korve kiirrünnakutest ja ründelauast. Teisel poolajal oli mängupilt pigem võrdne, kuid kahjuks siiski ei õnnestunud raplakatel oma parimat mängu näidata ja tuli vastase paremust tunnistada.

Tuliselt kahju on mängust Sillamäe vastu, kus võrdselt kulgenud avapoolaja järel panid meie tüdrukud justkui end järgneva 13 mänguminutiga maksma ja asusid juhtima 15 punktiga. Seejärel eksiti aga mõningatel lihtsatel visetel ja jäädi kaitses passiivseks ning Sillamäe kogus samm-sammult kindlust, jõudis viigini ning meie kahjuks läks enne lõpuvilet juhtimagi.

U14 tüdrukud mängisid pühapäeval samuti Tallinnas, BC Kalev Star Juniori ja Pärnu SK võistkondadega. Mõlemast mängust võtsid tüdrukud kindla võidu, näidates võitluslikku mängu ja kohati häid individuaalseid sooritusi ja võistkondlikke rünnakulahendusi.

Pühapäeva varajasel õhtupoolikul pidasid miniklassi tüdrukud aga ägeda lahingu kodusaalis, kui kõige napimalt, 38:37, napsati võit Tallinna Kalevi võistkonna üle. Lõpuminutid läksid niivõrd tuliseks, et mängu viimase kolme minutiga ei jõudnud korvini kumbki pool. Kõige enam tahaks kiita just tüdrukute kaitsetööd ja võitlusvaimu! Ja tore, et saali jõudis ka palju fänne, kes koos vastaste lastevanematega, hea atmosfääri lõid! ????????