Meie U13 vanuse tüdrukud said möödunud nädalavahetusel oma esimesed ristsed Euroopa Tüdrukute Korvpalliliigas (EGBL). Kaugele sõitma ei pidanud, sest esimene etapp toimus Tallinnas.
Viiest mängust saadi 2 võitu ning need mõlemad võeti Moskva regiooni võistkonna Pshyolki vastu nii alagrupis kui ka kohamängus. Kokkuvõttes kuulus Rapla Korvpallikoolile etapi 7. koht.
Treener Kaia Milling kommenteerib etappi: “Kuigi tüdrukute võitlusvaim oli kiiduväärt ja kindlasti oli tegemist kogemusterohke ja positiivse turniiriga, siis arvan, et me kindlasti ei suutnud avaetapil oma parimat realiseerida. Kuigi tuleb tõdeda, et pikkuses jäime kõvasti alla kõikidele vastastele kaotatud mängudes nii Liepaja, Valmiera kui Minski Horizondi vastu, siis kindlasti on ka “loodusest” mitte sõltuvaid tegureid, mille kallal kõvasti vaeva näha ja mida järgmisteks etappideks edasi arendada. Kuna U13 vanusegrupis osaleb liigas 8 võistkonda, siis avaneb meil tulevikus võimalus samade tiimidega uuesti vastamisi minna ja näidata paremat vastupanu ning sealt mõni võitki lisaks napsata. Positiivset kogemust varjutab vaid meie mängija tõsine hüppeliigesevigastus turniiri avapäeval.” Soovime üheskoos Mia Liisile kiiret paranemist ja taastumist! 💙

Võistkond mängis etapil järgnevas koosseisus: Agnes, Liseth, Emily, Liis, Marta, Mia Liis, Emma-Mia, Bia, Lisandra, Sille, Brit Marii ja Keit Liis, kes oli sel korral võistkonna MVP!
Tublid kaasaelajad olid Lorelii ja Liisbeth, aitäh, tüdrukud! 👊🏻
Treener Kaia tänab kõiki, kes abistasid transpordiga ning käisid kaasa elamas! Aitäh Aivarile, kes aitas turniiri jooksul abitreenerina! Aitäh tublidele korraldajatele!