AVIS UTILITAS Rapla on nüüd samas seisus, kus oldi eelmise aasta veerandfinaalseeria kahe mängu järel – 0-2. Pärnu Sadam võttis eile õhtul ka kodusaalis oma, võites teise kohtumise 82:57.

Ka seekord algas mäng tasavägiselt. Algedu saavutas taaskord Rapla, juhtides veidi peale esimese veerandi keskpaika 12:4. Seejärel tegi Pärnu aga spurdi ning avaveerand neile 15:14. Ka teisel veerandil ei õnnestunud Pärnul edu kättesaamatult suureks ajada, ehkki paremus püsis. Rapla ei saanud oma mängu kuigi hästi jooksma ning nii tuli püsida tagaajaja rollis. Tabav viimase sekundi vise viis kodumeeskonna veidi kaugemale, tablool Rapla poolt vaadatuna 32:39.

Seekord tuli vahe sisse mängu kolmandal veerandajal, mille Rapla kaotas koguni 9:21. Pärnu kontrollis mängu enesekindlalt ning Raplal ei õnnestunud võimaluste ära kasutamine kuidagi. Viimasele kümnele mänguminutile mindi vastu seisult 41:60. Ehkki ka neljandal veerandil oli Pärnu hea hoog selgelt paista, õnnestus Rapla endisest veidi paremini ja vahe kasv aeglustus. Lõpusireeniks oli tablool aga esimese mänguga väga sarnane skoor – 85:57 Pärnule.

Rapla suurimad panustajad olid eile Hunter Mickelson, kellelt 13 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu, Sven Kaldre, 12 punkti, 2 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget, ja Gregor Ilves, kes lisas 10 punkti, 3 lauapalli ja 4 res.söötu.

Aga ka nüüd on oluline rõhutada – seeria kestab siiski kolme võiduni! Meil on alles eelmisest aastast näide, et asjad on võimalik ümber pöörata. Kas see teisipäeval (jah, juba homme!) õnnestub või mitte, see paistab, aga selge on see, et kui Rapla ka langeb, siis kindla peale ühtse meeskonnana võideldes!

Nagu on rõhutanud nii mängijad kui ka treenerid, Rapla suur eelis on kodusaali tugevus – pakkugem seda meeskonnale, eriti nüüd, kui ees on väga olulise kaaluga kodumäng. Homme värvime Rapla taas punaseks ja näeme kell 19.00 Sadolinis!