Eile, 21.veebruaril, läksime viimases vahegrupi mängus vastamisi OSK naiskonnaga. Mäng toimus häälekate toetajate abil ning koduseinte vahel.

Mängu avaveerand oli punktiderohke ning tasavägine. Kui esimene viis minutit möödus OSK naiskonna juhtimisel (13:7), siis veerandaja lõpuks oli skoor kasvanud mõlmal poolel suuremaks- 24:19, OSK naiskonna poolt vaadatuna. Teisel veerandil suutis Rapla naiskond kenasti OSK kannul püsida ning mängisime selle veerandi vastasega viiki (20:20), mis tõi poolajale minnes OSK naiskonnale väikese edumaa- 44:39. Kolmas veerand tuli kahjuks aga palju paremini välja vastastel, kui peamiselt pääseti korvi alt liiga kergesti kaitsest läbi ning sealt sooritati edukalt palju lihtsaid viskeid. Rapla naiskond omakorda aga ei tabanud nii hästi ning kolmanda veerandi võitis vastane 22:7. See tähendas, et viimasele veerandile läks kodunaiskond vastu 20-punktilises kaotusseisus (46:66). Ometi ei andnud Rapla naiskond sel hetkel alla ning suutsime viimase veerandi võita 20:16. See aga tähendas mängu lõpuks OSK naiskonna paremust 82:66.

Mängu parimatena toetasid naiskonda Kaia Milling (14p), Katarina Tamm (14p) ning Karin Lipstuhl (13p, 11lp).

Järgmisena läheme veerandfinaalis vastamisi Narva naiskonnaga. Mäng saab toimuma meie kodusaalis ning poolfinaali pääs otsustatakse just ühe mängu kokkuvõttes. See tähendab, et teie toetus ja kohalolek on meile eriti olulised ning kindlasti läheb naiskond selles mängus endast parimat andma!