Eile, 3. novembril kohtusime Olybet Eesti-Läti Korvpalliliigas TalTechi meeskonnaga. Kahjuks ei õnnestunud meil ikkagi senist mustrit murda ja võidumängu järel tuli taas vastu võtta kaotus. Sel korral numbritega 71:89. Hooaeg on aga veel pikk ja kindlasti saame ühel hetkel ka meie oma masinavärgi paremini käima ja mängu stabiilsemaks!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid kapten Rain Veideman, Hunter Mickelson, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Kui veerandaja esimesel poolel õnnestus meil vaikselt juhtpositsioon haarata, siis veerandi keskel läksid tallinlased juhtima 9:8. Kolm minutit enne veerandi lõppu olime Veidemani pealtpaneku järel juhtimas viie punktiga, kuid sellele järgnes TalTechi 10:0 vahespurt ning esimese veerandaja lõppedes olime nüüd omakorda ise viiepunktilises kaotusseisus 14:19.

Teisel veerandajal jätkasid vastased edu hoidmist, kui vahe püsis 5-7 punkti peal. Kolm minutit enne veerandi lõppu tabas Hawkins ründeaja lõpus olulise kolmese, mille järel olime vähendanud vahe vaid kahele punktile 28:30. Ka TalTech vastas kohe kolmesega ning vahe oli jälle viis punkti. Kolme ja viie punkti peal vastaste edu kulges kuni veerandi lõpuni ning kuigi teise veerandaja seis jäi viiki 20:20, siis olid esimese poolaja lõppedes juhtimas ikkagi vastased 39:34.

Kolmandat veerandit alustasime kahe tabava vabaviskega ja kahesega, mille järel oli meie kaotusseis vaid üks punkt 38:39. Vastastelt aga jälle kaks kahepunktiviset ning vahe viie punktiga meie kahjuks 38:43. Veerandaja keskel saime vahe kahele punktile 47:49, kuid vastaseid see ei heidutanud ning veerandaja lõppedes oli meie kaotusseis nüüd kaheksa punkti 56:64.

Otsustaval veerandil lajatasid vastased kohe kolmesega ning läksid juhtima 11 punktiga 67:56. Saime vahe kuuele punktile, kuid peagi olime maas taas 11 punktiga 61:72. Kaks ja pool minutit enne mängu lõppu oli vastaste edu kasvanud nüüdseks juba 18 punktile 81:63 ning meie jaoks oli sel korral rong läinud. Mõlemad meeskonnad tabasid veel mõned korvid ning lõpuvile kõlades tuli meil vastu võtta valus 18-punktiline kaotus 71:89.

Meie resultatiivseimad olid 26 punktiga meeskonna kapten Rain Veideman ning 18 punkti ja 10 lauapalliga Hunter Mickelson. Statistikast tasub eraldi välja tuua ka Dominique Hawkinsi 11 resultatiivset söötu!

Järgmine mäng täpselt nädala pärast, kui laupäeval läheme võõrsil vastamisi Betsafe Jurmalaga. Näeme saalis!