Arvake, kes on meie tüdrukuid vaheaja linnalaagris juhendav üllatustreener. Rapla Korvpallikoolil on hea meel öelda taas tere tulemast eelmise aasta esindusnaiskonna ühele väga tublile mängijale ja paljude tüdrukute eeskujule Francis Dondersile , kes toob tüdrukutele vaheajaks treeningutesse vaheldust ja lahedat elevust.

Laagri peamiseks osaks olid vaheldusrikkad ja kasulikud korvpallioskuste arendamise treeningud Francis Dondersi juhendamisel, lisaks äge tantsutrenn Rapla Tantsustuudios Liis Pärnaga ja mitmekülgne ÜKE treening meie füsio Marjaana Raudmäe eestvedamisel. Vanimad neiud said kolmapäeval pidada ka tugeva treeningmängu Audentese SK tüdrukute vastu. Viimasel päeval suplesid aga laagerdajad üheskoos Valtu Ujulas.

Aitäh Kaisa Söögituba ja Pargi Resto, et aitasite korraliku lõunaga täita laste kõhud laagripäevade lõpus.

Kokku sai linnalaagri treeningutest kolmel päeval osa 28 neiut.

Treener Kaia tänab väga laagri peatreener Francist ning kõiki abilisi, treenereid, lapsevanemaid, osalejaid ning toetajaid!

Eraldi sooviks ta esile tuua ja kiita 2006-07 sünniaastaga grupi osalusaktiivsust. Ülitublid olid ka meie pesamunad Kärt ja Lisann 2008-09 pundist. Vanimatelt 2003-05 tüdrukutelt oleks aga treener lootnud kindlasti suuremat aktiivsust, kuid loomulikult on seda enam suurt kiitust väärt kõik piigad, kes osalesid, eriti aga need, kes tegid seda kõikides või enamikus trennides. Mõnusat kevadist nädalavahetust kõikidele osalejatele.

Click here to add your own text