Raplamaa poiste U12 võistkonnale BBBLis 29 võistkonna konkurentsis 11 koht!
Nädalavahetusel Riias toimunud finaalturniiril, kus osales 16 võistkonda, mängiti esimene mäng pääsu eest veerandfinaali Moskva CSKAga. 15 minutit suudeti mängida kui võrdne võrdsega, kuid lõpuks ikkagi tugevam võttis oma ja võtsime vastu kaotuse 31 : 55.
Edasi mängiti kohtadele 9. – 16. Valmieraga. Pingelise mängu suutsime võita “loteriilõpuga” 1 punktiga!
Võitlus jätkus nüüd 9. – 12. kohale ja vastasteks seal kaasmaalased T. Soku KK/Sk Nord. Oli võrdne mäng, kus aga 3 veerandajal saavutasid vastased edu ja nii see jäi ka mängu lõpuni ning kaotasime 11 punktiga.
Viimasel päeval kohtuti 11. – 12. kohamängus Espoo Honkaga, milles saavutasime küll isegi 10-punktilise edu, kuid ei suutnud seda hoida. Meie õnneks aga sai mänguaeg enne läbi kui vastased päris järele oleks jõudnud ja mängust tuli võit 3 punktiga ja kokkuvõttes finaalturniiri 11. koht.

Võistkond osales Balti liigas koosseisus:
Andrus Kapsi, Kristo Bogdanov, Janre Jõgi, Rico-Robin Rikk, Aleks Runnel, Henri Vanem, Oliver Orro, Paul-Erik Pihlakas, Andre Asker Arro, Sten-Markus Taasväli, Günther Erik Nisu, Marten Maasalu, Markus Nelk, Joonas Kruusimägi.
Poisid olid tublid ja võitluslikud, tegutseti võistkondlikult ja võideldi ennastsalgavalt! Kindlasti on see tugev liiga poistele nende kossumehe arengus väga kasulik!

Täname koha peal meid toetanud lapsevanemaid!
Erilised tänud Jannele, Rekmarile ja Kennetile!
Hooaeg ei ole poistel aga endiselt veel läbi, sest juba ees ootaval nädalavahetusel toimub Tallinnas Nord Cup, kus võistkond taas koos mängimas on.
Kokkuvõte: Jüri Pritšin