Möödunud nädalalõpul käisid meie U13 tüdrukud oma teisel Euroopa Noorte liiga etapil, mis sedapuhku toimus Valgevenes Minski lähistel Raubichi Spordibaasis.
Treener Kaia Milling: “Tegemist oli hubase spordikeskusega ja tingimused võistluste läbiviimiseks väga head. Enamus (ehk kes pole sel hooajal suusareisil käinud) nägid kindlasti ka talve suurimat kogust lund. Eelkõige oli tegemist just talialade olümpiaspordikeskusega, aga ka spordisaal oli ikka omal kohal!
Tulemusliku poole pealt – meie piigadele 6.koht, mis on ühe võrra kõrgem eelmisest etapist.
Mängupildilt oldi sellel tasemel turniiriks aga juba palju paremini valmis. Selge alla jäämine oli vaid hilisemale võitjatele Pomeraniale Poolast (18-56).
Turniiri avamängus Läti tiimi Valmieraga, kes pidi pronksimängus väga nappi kaotust tunnistama, juhtisime 3 veerandit ja seejärel lagunes meie mäng ja lõpptulemuseks 33-46. Ka 5.-6. koha kohtumine Tšehhi esinduse ŠBS Ostrava vastu oli lootustandev (25-37). Võidukalt lõpetasime mängud korraldaja Minski Horizondi (30-16) vastu ja Moskva regiooni Pchyolki vastu (44-24). Kohtusime vastastega 5 erinevast riigist.
Turniiril mängisime koosseisus: Keit Liis, Agnes, Eliis, Liseth, Lorelii, Liis, Marta, Emma-Mia, Lisandra, Sille, Brit Marii ja Bia, kes pälvis sel korral võistkonna eripreemia.
Tubliks kaasa elajaks oli vigastatud Mia Liis.
Teenerite-abijõudude brigaad: Kaia, Aivar, Tiiu ja pisike Minna.
Lisaks kogemustele korvpalliväljakult ja mõnusale ajale tiimikaaslaste seltsis, võtame kaasa ägeda bussireisi kogemuse.
Aitäh Audentese SK treenerid ja neiud ning meie asjalikud ja sõbralikud bussijuhid!”