Möödunud nädalalõpul olid kodustel etappidel võistlustules nii U16 kui U14 tüdrukud. Mõlema vanuseklassi jaoks oli tegemist viimaste mängudega vahegrupis.

U14 tüdrukud said küllalt kindlalt jagu Audentese SK/Siili 2006 ja KK Tallinn/ Tallinna Kalevi võistkondadest ja hoidsid seega turniiritabelis 5.kohta. Nüüd ootavad ees veerandfinaalid 4. koha tiimiga.

U16 tüdrukud aga näitasid oma sisu Sillamäe Kalevi vastu toimunud ülipõneva mängu teisel poolajal, kui mängiti tasa 16-punktiline kaotusseis, mindi juhtimagi, kuid kahjuks siiski lõpuminutil tuli sisse lihtsaid eksimusi ning tuli alla vanduda kõige napimalt 68:69!😕Teiseks mänguks Audentese SK/Siili vastu kahjuks enam õiget minekut ei leitud ning lisaks pidi ootamatult palju mängijad jääma ka vigastusega eemale. Lõpptulemus 42:60.

U16 vanuses on nende mängudega Eesti MV hooaeg lõppenud ja ees ootavad turniirid Eestis ja välismaal🏀