U14 tüdrukute nädalavahetuse saldosse jäi üks võit ja üks kaotus ning boonuseks kohtumine jõuluvanaga ja piparkoogid.
Esimene mäng tuli pidada Pärnu SK-ga, mängu alguses pidime elama üle ehmatuse vigastuse näol, kuid õnneks läks kõik lõpuks hästi. Tüdrukud võitlesid vapralt, kuid Pärnu vastu meil püssirohtu ei jagunud. Skoorimisel vedasid raplakaid Lisete 10p ja Ketlin 9p.
Pärast energia kogumist kaubanduskeskuses algas õhtupoolikul teine mäng Tartu Kaleviga. Selleks mänguks oli meie tüdrukuid taas 12 rivis ja oli näha, et Tartul on jõudu vähem. Siiski esimene poolaeg oli suhteliselt tasavägine. Kolmandal veerandil õnnestus aga meil seekord paremus maksma panna ja kindlalt juhtima asuda. Oli meeldiv, et mängust said pea võrdselt osa 12 mängijat 10 neist lisasid ka punkte. Parimad skoorijad Mann 14p ja Anna 12p. Eraldi tahaks seekord välja tuua Merithi panuse lauavõitluses ja “koppade” panemisel ja Beriti head söödud. Kokkuvõtteks kiitus kogu tiimile – Gerte, Anna, Berit, Kaialiisa, Gerlin, Merith, Majandra, Lisete, Angela, Kätlin, Emma, Ketlin! Jäänud on veel põhiturniiril kohtuda BC Kalev Star tiimiga – 10.12. kell 12:00 Rapla Korvpallikoolis- kirjutas tüdrukute peatreener Kaia Milling.