U14 tüdrukud pidasid pühapäeval paralleelselt AVIS Utilitas Rapla meeskonnaga tulise lahingu, kus vastaseks Narva PSK võistkond. Kahjuks tuli tasavägises heitluses meil alla vanduda kõige napimalt – 43:44.
Mängu jooksul tuli sisse kaks suuremat mõõna. Esmalt, esimese veerandi lõpus läks Narva 8 punktiga juhtima ning neljanda veerandi lõpu eel, kus tegime mitu lihtsat eksimust ja vastased said kergeid korve, mille tulemusena 4-punktiline edu pöördus 5-punktiliseks kaotusseisuks. Tüdrukud näitasid aga viimasel 1,5 minutil külma närvi ning suutsime 20 sekundit enne lõppu tabava kolmesega viigini jõuda. Narva suutis lisada aga ühe tabava vabaviske ja meie kahjuks 3 sekundiga korvini ei jõudnud.
Esimesena pälvib kiidusõnu võistkonna edasiminek lauavõitluses, samuti oldi tublid kaitses, mängiti terve mäng ülevälja pressingut ning pärast rasket ja närvilist esimest veerandaega võideldi ühtse tiimina lõpuni. Rünnakul domineerisid kohati liialt individuaalsed sooritused, kuid samas oli ka olukordi, kus jagati palli hästi siiski paremal positsioonil olevale kaaslasele.
U14 tüdrukutel on esimeses ringis jäänud veel pidada 3 mängu Tartu Kalevi, Pärnu SK ja BC Kalev Stari esindusega.
Võistkond mängis selles lahingus koosseisus: Katri, Anna Maria, Berit, Kaialiisa, Gerlin, Merith, Lisete, Angela, Kätlin, Emma Lisette, Ketlin.